EN

KURUMSAL

ŞEHİR IŞIKLARIAÇIKHAVA REKLAMCILIK

Hakkımızda

Şehir Işıkları, 1996 yılından beri Açıkhava Mecra Pazarlama şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Türkiye’ nin birçok önemli bölgesinde faaliyet gösteren Şehir Işıkları sektörün kilit oyuncularından biri olmayı sürdürmektedir.

Şehir Işıkları, yerel yönetim ve ticari işletmelerden kiraladığı alanlara kaliteli ve uluslararası standartlara uygun reklam mecrası yatırımlarını üstlenmektedir. Yatırımlarını yaparken çağın gereksinimlerine ve teknolojiye uygun ürünlerin seçilmesine özen gösterir. Güzide şehirlerimizin mimarisine değer katan ürünlerimiz, Şehir Işıkları tarafından özenle seçilmektedir. Ayrıca eğitimli ve donanımlı saha ekipleri sayesinde reklam mecralarının bakım, onarım ve temizlik faaliyetlerini bizzat yürütmektedir.

Şehir Işıkları, reklam verenler için hedef kitleleri ile en etkili iletişim kurabilecekleri yerleri özenle seçerek reklam mecralarını konumlandırır ve verilecek mesajın verimliliğini en üst seviyeye çıkarır. Reklam verenlerin her türlü ihtiyacına destek olacak gerekli altyapı ve ekibe sahip olan Şehir Işıkları müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı kendisine ilke edinmiştir.

Açıkhava Reklam sektöründe 43 ilde toplam 14.414 reklam mecra sayısı ile reklam verenlere hizmet sunan Şehir Işıkları yatırımları ve iş ortaklıkları sayesinde gün geçtikçe büyümektedir.

2010 yılında LED teknolojisini Açıkhava Reklam sektöründe aktif olarak kullanmaya başlayan Şehir Işıkları, CityLED markasıyla Anadolu'nun 40 ilinde toplam 157 noktada reklam verenlere LED ekranlarda iletişim hizmetini sunmaktadır.

Yine 2014 yılında avmecra markasıyla Alışveriş Merkezlerinde oluşturduğu dijital ve statik reklam mecralarıyla reklam verenlere özgün iletişim kanalları sunmaktadır. 9 il, 17 AVM'de toplam 990 noktada hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır.

Başarısını; paydaşlarına, iş ortaklarına, sosyal sorumluluk bilinci ile en yüksek kalitede rekabetçi, yenilikçi ve süreklilik sağlayan hizmet verme anlayışına borçludur.