EN

ÜRÜNLER

Ufkuna açıkhava sektörüne yön veren bir şirket olmayı yerleştiren şirketimiz, sosyal sorumluluk ve çevre bilinciyle ülkemize değer katmayı ise ana yükümlülüğü olarak belirlemiştir. Bu çerçevede pek çoğu Şehir Işıkları Reklam tarafından geliştirilen "Şehir Mobilyaları" şehirlerimize ücretsiz olarak kurulmaktadır. "Şehir Güzellik Uzmanı" sloganımıza layık olabilmek için şehir mobilyalarının türlerine ve yerlerine detaylı araştırmalar sonucunda karar veriyoruz.

Böylece, kullanıcı dostu duraklarımız, meydanların adeta sembolüne dönüşen Silindir’lerimiz, kelimenin tam anlamı ile şehir ışığı olan Megalight’larımız ve Kuleboard’larımız ile CLP’lerimiz şehrin en uygun yerlerine kuruluyorlar.

Şehir Işıkları Reklam, kurulduğu 1996 yılından beri kazancının belli bir kısmını araştırma geliştirme ve ürün geliştirme çalışmalarına ayırmayı ilke edinmiştir. Araştırma-geliştirme çalışmaları ile daha az enerji harcayan, daha güvenli, daha dayanıklı ürünler geliştirmeye çalışıyoruz. Böylece milli değerlerimizi ve çevremizi korurken müşterilerimizin masraflarını da azaltıyoruz. Ürün geliştirme çalışmalarıyla da şehri paylaştığımız tüm canlıları gülümsetebilecek, hayatlarını kolaylaştıracak ürünler tasarlamaya çalışıyoruz. Şehir Işıkları Reklam; Şehir Güzellik Uzmanı.