EN

KURUMSAL

ŞEHİR IŞIKLARIREKLAM

1996 YILINDAN BUGÜNE REKLAM SÜREÇLERİ DENEYİMİNİ BİRLEŞTİREREK SOSYAL PAYDAŞLARIN BEKLENTİLERİNİ KARŞILAYAN ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTEDİR.

BİZ KİMİZ?

1996 yılından bugüne Şehir Işıkları Reklam, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile reklam süreçleri deneyimini birleştirerek sosyal paydaşların beklentilerini karşılayan çözümler üretmektedir.

Şehir Işıkları Reklam, Yerel yönetim ve işletme sahipleri paydaşlarımızdan kent mobilyaları yerlerinin kiralanması, ihtiyaca cevap verecek kalite ve uluslararası standartlarda üretilen; sektörün önemli mecralarından olan kent mobilyalarının, proje bazında kaynaklarını etkin kullanarak optimum maliyet ile yatırımın yapılmasını hedeflemiş ve en iyi hizmet parolası ile işletilmelerini sağlamaktadır.

Reklam sektöründe insan faktörü ve iletişimin önemine inanan Şehir Işıkları, müşterilerini karşılıklı güven temeline dayanan uzun vadeli stratejik ortaklıklar aracılığı ile hedefleri konusunda desteklemeyi ilke edinmiştir.

Bugün kent mobilyaları alanında 40 merkezin toplam 9379 noktasında müşterilerini hedef kitleleri ile buluşturan Şehir Işıkları, verdiği hizmetle müşterilerine katmadeğer sağlarken, Açıkhava mecrasının sektör liderlerinden olma hedefine emin adımlarla ilerlemekte ve Anadolu’yu karış karış gezerek saha tecrübesini tasarım zenginliği ve ileri teknolojiyi bir araya getirerek siz reklam verenleri kentliler ile buluşturmaktadır.

Ayrıca Anadolu’nun dört bir yanında son teknoloji ile reklamlarınızın sergileneceği CityLED konsepti ile dijital teknoloji alanında da 25 ilde toplam 43 noktada maksimum frekansta hizmetinizdeyiz...

Başarımızı; paydaşlarımıza, iş ortaklarımıza, sosyal sorumluluk bilinci ile en yüksek kalitede rekabetçi , yenilikçi ve süreklilik sağlayan hizmet verme anlayışımıza borçluyuz.